Nienawiść do siebie – wizyta u psychologa w Łodzi

psycholog łódź

Nienawiść do siebie jest jak życie z największym wrogiem w Tobie, co utrudnia motywację do robienia czegokolwiek. Jak możesz wyjść poza niekończący się głos w swojej głowie, który mówi „nienawidzę siebie”?
Musisz wiedzieć że nie jesteś swoimi myślami.
Rzecz w myśleniu „nienawidzę siebie” polega na tym, że kupujemy to co w głosie. Uważamy, że ścieżka dźwiękowa naszego umysłu jest „prawdą”.
Absolutnie nie.
O ile nie wykonaliśmy wewnętrznej pracy, jest to programowanie, które otrzymaliśmy jako dziecko i z tego, co przeżyliśmy. Nasze prawdziwe ja jest głęboko schowane.
SPRÓBUJ TEGO: Spróbuj złapać myśl. Następnie znajdź jego dokładne przeciwieństwo. Gdy to znajdziesz, poszukaj myśli pośrodku. Jeśli więc usłyszysz, jak mówisz: „Jestem głupi”, przeciwnie jest „Jestem geniuszem”. Środek brzmiałby: „Czasami robię głupie rzeczy, ale jestem dość inteligentny”. Nazywa się to „zrównoważonym myśleniem” w terapii CBT i jest kluczem do lepszych nastrojów.
Nienawiść może być oślepiająca. Niektórzy oceniają nas na podstawie rzeczy z przeszłości lub własnych oczekiwań, które mają więcej wspólnego z nimi niż z tobą.
Wyszkolony psycholog, taki jak doradca lub psychoterapeuta, jest bezstronny. Tworzy środowisko bez osądu, abyś mógł się rozładować, a następnie pomoże ci zobaczyć zupełnie inne perspektywy życia i siebie.
Czas rzucić nienawiść do siebie i uwolnić swoją energię na lepsze rzeczy? Skorzystaj z naszych terapii i umów się na wizytę,zacznij być tym, kim chciałbyś być.

Zadzwoń